Operator / Operatorka w Centrum Pomocy Serwisowej

Warsaw
2024-09-11

Securitas Polska należy do międzynarodowego koncernu Securitas AB. Działamy od 1934 roku i obecnie jesteśmy największą firmą z branży ochrony osób i mienia na świecie. W 47 krajach świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dając stabilne zatrudnienie łącznie 345 000 pracownikom w 1 700 oddziałach. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym

Poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów (siedziba firmy)
System pracy: 24h lub 12h

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Naszych klientów w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa, kontrolę sprawności urządzeń nadawczych i odbiorników oraz zdalną pomoc technikom w zakresie obsługi i montażu Naszych systemów.

Zakres obowiązków:

  • pomoc zdalna dla klientów kluczowych i indywidualnych,
  • wsparcie w diagnozowaniu problemów, awarii oraz innych usterek w systemach zabezpieczeń,
  • pomoc technikom będących na obiektach w trakcie serwisu lub konserwacji,
  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyżej jakości obsługi,
  • wprowadzanie danych do systemów Monitoringu,
  • telefoniczna i elektroniczna obsługa zgłoszeń technicznych.

Poszukujemy osób:

  • z umiejętnościami technicznymi
  • z biegłą umiejętnością obsługi komputera, MS Office, komunikatorów,
  • dyspozycyjnych i elastycznych,
  • zaangażowanych i chętnych do nauki,
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2),
  • niekaranych.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość obsługi/budowy systemów zabezpieczeń technicznych/elektronicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży call center.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i elastyczny system pracy,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w ramach firmy,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy,
  • najwyższe standardy kultury pracy,
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Centrum Operacyjnym na warszawskim Mokotowie,
  • ubezpieczenie NNW.

Dodatkowe informacje

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.