Administrator systemów operacyjnych/ KEY USER

Kraków
2024-10-04

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technologicznym.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:           Administratora systemów operacyjnych w obszarze klientów międzynarodowych.

LOKALIZACJA: biuro w Krakowie

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna administracja platformami systemowymi udostępnionymi przez Grupę Securitas wspierającymi codzienną działalność: administrowanie kontami użytkowników, rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych i procesowych.
  • Obsługa CRM i wewnętrznego systemu do raportowania
  • Adaptacja zmian systemowych i wsparcie rozwoju narzędzi systemowych, identyfikowanie i gromadzenie potrzeb użytkowników usprawniających obsługę i funkcjonalności działania systemów oraz wsparcie szkoleniowe i wdrożeniowe
  • Regularny udział w spotkaniach Administratorów systemów operacyjnych: wymiana wiedzy, doświadczeń, kreowanie nowych rozwiązań, testowanie wprowadzanych funkcjonalności oraz wypracowywanie standardów ich wdrożenia
  • Dbałość o jakość wprowadzanych danych
  • Szeroko rozumiane wsparcie szkoleniowe w zakresie administrowanych platform systemowych zgodnie z oczekiwaniami biznesu
  • Digitalizacja, optymalizacja i profesjonalizacja procesów Biznesowych
  • Udział w projektach o charakterze ogólnofirmowym wskazanych przez przełożonych

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Praktyczne umiejętności zbierania wymagań biznesowych i systemowych lub pełna gotowość do zdobycia tych umiejętności
  • Rozumienie logiki systemów i umiejętność przełożenia jej na język biznesu oraz silna świadomość biznesowa
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte umiejętności trenerskie i szkoleniowe
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi
  • Praktyczne zainteresowanie technologią
  • Rzetelność i skrupulatność w prowadzonych zadaniach
  • Nastawienie na proaktywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Docelowo to oferta pracy dla osób lubiących pracę z systemami, dobrze czujących się w administrowaniu programami, znających współczesne realia biznesowe, chętnych do pomocy innym i poszukujących rozwiązań wobec pojawiających się problemów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie użytkowników platform systemowych, za wdrożenia i szkolenia w zakresie ich nowych funkcjonalności oraz za wsparcie analityczno-automatyzacyjne.

Dodatkowe informacje

Oferta:

  • umowa o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy: telefon, laptop
  • możliwość dofinansowania szkoleń, kursów, studiów
  • pakiet benefitów
  • możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego
  • pełne przeszkolenie z obsługi systemów, za które będzie odpowiedzialna osoba zatrudniona na tym stanowisku

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.